Avatar uživatele
stana73

Pánové,nosíte ještě někdo kravatu?

A chodíte v ní běžně,nebo ji „po akci“ šoupnete do kapsy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Adlim před 4796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Když si vezmu kravatu pro nějakou příležitost, tak ji sundám až doma. Mám ji proto, abych ji měl a ne v kapse nosil.

http://www.anti-paroubek.cz/grap­hics/jiri-paroubek-obrazky-a-fotografie/pa­roubkova-kravata-s-tresnickama.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adlim

ano,mé zaměstnání to přímo vyžaduje!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Prakticky ne. A jsem natolik drzý, že chodím ve free stylu i na různé konference, slavnostní akce apod. Ale je to opruz, protože všichni ti „důležití“ v těch super svátečních oblecích nejsou ochotni přijmout, že někdo se prostě do těch jejich „uniforem“ nechce ze zásady oblékat a hrát si na „důležitého“. Prostě pobuda i v super obleku zůstane pobudou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Kravatu jsem měl naposledy před 13 lety na vlastní svatbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jejku proč by nenosili, to by bylo škody – dyt chlapi v kravatě vypadaj perfektně :o) Šoupat do kapsy je škoda, myslím. Však se kravata dá povolit a když se dobře uvolní, vypadá i to dobře a dá se košile u krku rozepnout…

Mimochodem, nosej ji nejen pánové. Já mám dvě (jednu napůl s bráchou, domluvit se nedokážem), ale je pravda, že abych si ji vzala k halence na zkoušku, k tomu pořád ještě sbírám odvahu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek