stana73

Pánové,nosíte ještě někdo kravatu?

A chodíte v ní běžně,nebo ji „po akci“ šoupnete do kapsy?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když si vezmu kravatu pro nějakou příležitost, tak ji sundám až doma. Mám ji proto, abych ji měl a ne v kapse nosil.

http://www.anti-paroubek.cz/grap­hics/jiri-paroubek-obrazky-a-fotografie/pa­roubkova-kravata-s-tresnickama.jpg

Další odpovědi
Adlim

ano,mé zaměstnání to přímo vyžaduje!!!

venkovan

Prakticky ne. A jsem natolik drzý, že chodím ve free stylu i na různé konference, slavnostní akce apod. Ale je to opruz, protože všichni ti „důležití“ v těch super svátečních oblecích nejsou ochotni přijmout, že někdo se prostě do těch jejich „uniforem“ nechce ze zásady oblékat a hrát si na „důležitého“. Prostě pobuda i v super obleku zůstane pobudou.

Rocker

Kravatu jsem měl naposledy před 13 lety na vlastní svatbě.

Terryle

Jejku proč by nenosili, to by bylo škody – dyt chlapi v kravatě vypadaj perfektně :o) Šoupat do kapsy je škoda, myslím. Však se kravata dá povolit a když se dobře uvolní, vypadá i to dobře a dá se košile u krku rozepnout…

Mimochodem, nosej ji nejen pánové. Já mám dvě (jednu napůl s bráchou, domluvit se nedokážem), ale je pravda, že abych si ji vzala k halence na zkoušku, k tomu pořád ještě sbírám odvahu…