Avatar uživatele
Damiana

Pánové, jste chlapi?

Včera jsem slyšela poznámku ženy na muže: Co jsi to za chlapa, když nemáš oheň?
Pominu-li kuřáckou mánii (o tu v tomto případě nešlo, protože cigaretu dotyčná připálit nechtěla), ani to nebylo u táboráku – zaujala mne tato primitivní (v dobrém slova smyslu), až neandrtálsky zásadní otázka. Žena nositelka života, muž přinášející oheň – stále to platí?

Jaký oheň nosíte u sebe (v sobě) vy?

(Pochopitelně se mohou vyjádřit na dané téma i dámy…:-))
Doplňuji:
Myslím, že to nemusí být jen materiální zabezpečení, ale i touha po něčem, vášeň, optimismus, možná cokoli. Nakonec i ty sirky, když už není zbytí…oheň je zkrátka chlapská záležitost…(Ale umění rozpálit – někdy někoho až doběla, já vím:-))) – by měla ovládat i žena, ne?)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? dudu, manon, tom004, anonym, anonym, alex.agent před 4285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vždycinky jsem si vybírala partnery s jiskrou,pravdou ale je,že občas vztah pohořel…:D
Doplňuji:
A bez ohledu na aktuální partnerský stav a míru emancipace,kapesní nožík „švýcarák“ s sebou nosím stále-mnohokrát se mi osvědčil.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré poledne. Chlapa určitě nedělá jenom oheň,ale jinak u sebe nosím ploché papírově zápalky,nůž s jedním ostřím a skládacími nůžkami(jsou součástí nože a fakt fungují),několik polštářků s náplastí. Mimo to,zapalovač a tabatěrku s cigaretami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Damiano a nezněla ta replika spíše: „co jsi to za chlapa, kdy v sobě nemáš oheň“?
Doplňuji:
Než jsem sesmolil svoji odpověď, kolegové již odpověděli podle mého gusta včetně poznámky, že správná žena má nástroje aby jako fagule zahořel skoro každým chlap od dítěte až po vetchého starce.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

coby nekuřák oheň nosím leda v srdci. Zato pořádný :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alex.agent

Mno, nevím jestli tu otázku správně chápu, ale tak platí i neplatí, jak kde, jak kdy. Když to vezmeme do přítomnosti tak třeba žena se stará o domácnost a je tzv. „nositelka života“ stará se o děti a muž chodí do práce a přináší peníze (oheň). Takže podle mě to platí, ale jsou i domácnosti u kterých to neplatí a většinou dnes pracuje muž i žena takže „oheň“ nosí oba :) protože je dneska taková situace, že kdyby jen muž nosil peníze (oheň) tak by se mohlo stát že by oheň vyhasl, třeba dostal výpověď a než by si našel práci tak by to bylo peklo.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

klasický zapalovač, ale mám i kapesní nožík a velmi malé nůžky, od firmy Rosenbauer. Ani to nezabírá místo, má to velikost kreditní karty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Mám ráda lidi s trochou ohně v sobě. I pro ty víc ohnivé mívám pochopení. Vyhaslé sopky nejsou moje krevní skupina :)

No a s tím udržováním ohně či přinášením úlovku k ohni bych to dnes klidně viděla na fifty fifty, protože doba se změnila a role se vyrovnávají. Nemám ráda dělení na chlapské a ženské práce (hloupé poznámky tímto směrem nemám ráda a aby byly vtipné, to už musí být mistr vtipu :) ) . Ale je na místě využívat silnější stránky toho kterého pohlaví při dělbě práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Oheň poslednej záchrany by mal mať každý v sebe, ak nie, tak aspoň pri sebe spolu s krabičkou poslednej záchrany KPZ, človek nikdy nevie, kedy ho bude potrebovať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kouřím, tudíž zapalovač mám u sebe.
Co se týče ženských a mužských je je těžko pochopit, jak ženy nechápou muže, tak muži zase nerozumí ženám, ale stačí se kouknout na video v odkazu a mnohým se rozsvítí.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=68bbcvT­PcsA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tu ženu co posuzuje chlapskost podle vlastnictví zápalek, bych docela chtěl vidět, ale jenom vidět !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

ad Dudu: No, prodávám, jak jsem nakoupila. Ale koukám, že tady je to spíš samý Mackie Messer…:-)

před 4285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Pravda je, že taky slýchám spíš, že Každý správný chlap má u sebe nožík :)

před 4285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Jj. Správný muž má mít nůž! Proto mě ten oheň tak rozpálil! 🙂

před 4285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jo až tak v rýmech už? :)

před 4285 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Hh:-) To není ze mne! Myslím, že to byl nějaký reklamní slogan na kudly…:-)

před 4285 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek