Pánové jak žehlíte, když něco provedete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Prostě se omluvím.
Jelikož doma máme práce tak nějak automaticky rozdělené a pomáháme si vzájemně, tak nedělám žádné divadýlko v podobě umělé snahy dělat něco navíc.

Další odpovědi:

Zlatý

I když nejsem pán napíši ti jak si to žehlí můj manžel.ON když si něco chce vyžehlit tak ráno mi udělá kafé i se snídaní a během dne mi dost pomáhá skoro se ode mě nehne opice jedna.

Bronzový

Od té doby co mám kontakt na firmu, která až do domu donese třeba 10 růží (když jsem v práci a polovička doma), tak začínám kytkou/bonboniérou apod. u těch "malých" prohřešků.

Těch větších jsem zatím moc neměl (nejsem "svatý", ale snažím se větším problémům s druhou polovičkou vyvarovat), ale posledně zafungovala večeře v Paříži (akce od českých aerolinek, dvě zpáteční letenky, hotel na jednu noc a večeře v luxusní restauraci s výhledem na Paříž za slušně malé peníze), ale to se mi podařil velký průšvih, normálně stačí uklidit dům, dát nádobí do myčky a takové ty "nestandartní věci" .

Zlatý

Nemusí je hodný,jenže nevím co dělá když je věčně pryč.(ale já mu věřím)

Zlatý

někde jsem čet 20 důvodů, proč je skvělé být mužským. Toto byl jeden z nich - "všechno vyžehlíš obyčejnou kytkou" ;{)))>

mám tu kliku, že jsem ještě nic žehlit nemusel, leda zamlada takové drobnosti pomocí "služby" v kuchyni ;{)>

Stříbrný

Raději mlčím.

Zlatý

Snažím se nic neprovádět.
Ale pokud už, dá to hodně práce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3363
Zlatý Drap 1797
Zlatý led 1452
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.