iceT

Pánové,jak to vidíte vy?

http://www.pro­zeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-to-vidi-chlap/22052-nas-chlap-chceme-zpatky-rtenky-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Opravdu poučné,ale to se především týká mladší generace,aby se nad sebou zamyslela.Moje žena bez namalované pusy neodejde z bytu.

Další odpovědi
pokazdejinak

tedy já jako žena rtěnku nosím taky velmi výjimečně … jsem alergická na prach a neustálé posmrkávání rtěnce moc neprospívá :) navíc ty zbytky, které přežijou kapesník, většinou „sežeru“ :)

AndreiRanger

To psal nějakej rtěnkoholik 😁 Můžem apelovat na ženy ať nosí rtěnky, nalakované nehty, nádherné účesy, minisukně nebo třeba džíny…

Každému se líbí něco jiného, to co ale všichni muži bez vyjímky vidět nemusí a nechtějí, je žena bez vkusu, která si v 60ti letech se značným váhovým přírůstkem vezme přes neoholené nohy průsvitné silonky a mini těsně pod zadek:-((

Takže moudro na závěr: Každý k svému a hlavně vkusně:-D