Zlatý

Pánové, dotaz pro vás:

chtěli by jste uzákonit mnohoženství?
měli by jste odvahu žít s více ženami?
Doplňuji:
dudu:

věřím. co kecám: vím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

za sebe - já ani, ne, čoveče; zatím sním o věrné a věčné lásce.
Ale asi budu bílá vrána...
Doplňuji:
se mi tam připletla čárka navíc ... snad jsem nechyt tu "čárkovou nemoc" od toma004...

Další odpovědi:

Zlatý

Sem měl kemo, keré tak ze dvóma koc vegetil, z jednó vogrilované. V jednem kéru fšici tři, a hafo járů jim to klapalo.
Paxe uglgal.. ))
Česky:
Měl jsem kamaráda, který se dvěma ženami žil, s jednou byl ženatý. V jednom bytě všichni tři a vydrželo jim to spoustu let.
Ale nakonec se upil..

Zlatý

To musí být k uzoufání. Jedině zarytý masochista může dospět k takovému rozhodnutí, jež nevyhnutelně v důsledku přináší věc ještě strašlivější, než je samotná předatava několikahlavého fraucimóru, totiž mnohotchyňství.

Zlatý

Za mlada jsem se účastnil besedy se studenty z exotických zemí. Na přetřes přišla také otázka mnohoženství. Jasně se vzpomínám jak jeden ze studentů konstatoval, že u nich může mít muž až čtyři manželky, ale kdo má jen špetku rozumu, vezme si pouze jednu. Tak nevím....
P.S. s těmi ženami jsem na tom stejně jako dědapetr a věřte, že když se sejdou jde z nich hlava kolem. A to jsem léty vytrénován.

Bronzový

No kdybych měl nějaký ten ropný vrt,nebo měl plat jako generální ČEZU,tak jo.Jinak nevím kde bych na to bral. :D
Doplňuji:
Jo a ještě by mě zajímalo jak by spolu holky vycházely. :))

Zlatý

Odvahu bych měl,ale stačí mě jedna manželka a dvě dcery a dvě vnučky.Tak že mám ženských kolem sebe dost.A uzákonit tak to nevím,tak jak se dnes tvoří zákony bych to neriskoval.

Zlatý

nejsem sice muž, ale nedá mi to-
jde hlavně o to zda by žena chtěla žít v takovém svazku????????
Co se zeptat žen?
Ber taky ohledy na nás.... ne jen na své libido.:):):)

Zlatý

Pánové, co tak jednostranně. Co tak mnohomužství, dělili by jste se o jednu ženu? Čekali by jste, až by žena na vás milostivě pohlédla?
Ale zase na druhé straně, o nosení nákupů by jste se dělili :-)

Zlatý

Tak se ženami - manželkami by to ještě šlo,ale co s takovou spoustou tchýníc jazyků ??!

Bronzový

Panebože jenom to ne.Jedna stačí nad hlavu.Takovou apokalypsu si nedovedu ani představit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.