arygnoc

Pánové, dotaz pro vás:

chtěli by jste uzákonit mnohoženství?
měli by jste odvahu žít s více ženami?
Doplňuji:
dudu:

věřím. co kecám: vím.

Nejlepší odpověď
quentos

za sebe – já ani, ne, čoveče; zatím sním o věrné a věčné lásce.
Ale asi budu bílá vrána…
Doplňuji:
se mi tam připletla čárka navíc … snad jsem nechyt tu „čárkovou nemoc“ od toma004…

Další odpovědi
beer

Sem měl kemo, keré tak ze dvóma koc vegetil, z jednó vogrilované. V jednem kéru fšici tři, a hafo járů jim to klapalo.
Paxe uglgal.. ))
Česky:
Měl jsem kamaráda, který se dvěma ženami žil, s jednou byl ženatý. V jednom bytě všichni tři a vydrželo jim to spoustu let.
Ale nakonec se upil..

Děda Louda

To musí být k uzoufání. Jedině zarytý masochista může dospět k takovému rozhodnutí, jež nevyhnutelně v důsledku přináší věc ještě strašlivější, než je samotná předatava několikahlavého fraucimóru, totiž mnohotchyňství.

dudu

Za mlada jsem se účastnil besedy se studenty z exotických zemí. Na přetřes přišla také otázka mnohoženství. Jasně se vzpomínám jak jeden ze studentů konstatoval, že u nich může mít muž až čtyři manželky, ale kdo má jen špetku rozumu, vezme si pouze jednu. Tak nevím…
P.S. s těmi ženami jsem na tom stejně jako dědapetr a věřte, že když se sejdou jde z nich hlava kolem. A to jsem léty vytrénován.

michael69

No kdybych měl nějaký ten ropný vrt,nebo měl plat jako generální ČEZU,tak jo.Jinak nevím kde bych na to bral. :D
Doplňuji:
Jo a ještě by mě zajímalo jak by spolu holky vycházely. :))

dědapetr

Odvahu bych měl,ale stačí mě jedna manželka a dvě dcery a dvě vnučky.Tak že mám ženských kolem sebe dost.A uzákonit tak to nevím,tak jak se dnes tvoří zákony bych to neriskoval.

hanulka11

nejsem sice muž, ale nedá mi to-
jde hlavně o to zda by žena chtěla žít v takovém svazku????????
Co se zeptat žen?
Ber taky ohledy na nás… ne jen na své libido.:):):)

led

Pánové, co tak jednostranně. Co tak mnohomužství, dělili by jste se o jednu ženu? Čekali by jste, až by žena na vás milostivě pohlédla?
Ale zase na druhé straně, o nosení nákupů by jste se dělili 🙂

anonym

Tak se ženami – manželkami by to ještě šlo,ale co s takovou spoustou tchýníc jazyků ??!

jendahun

Panebože jenom to ne.Jedna stačí nad hlavu.Takovou apokalypsu si nedovedu ani představit.