Mili @

Pánové, co vy na to??

Pánové mající problémy s plodností kvůli nízkému počtu spermií a jejich kvalitě, by měli okamžitě přestat konzumovat slaniny, salámy a další uzeniny bohaté na nasycené živočišné tuky.
Doplňuji:
Já Vás chápu, taky mám ráda buřty s cibulí!
To jsem se dočetla na seznamu…
😁

Nejlepší odpověď
Elk

Jéje, zase někdo móc chytrej. Co se teda má správně jíst, aby to bylo 100 procentní? Sojové granuje, zrní nebo něco jiného? Chci vidět složení takové stravy!

Další odpovědi
hanulka11

Pamatuji dědovi visel v kůlně takový flák špeku, chodil z něj uřezávat několikrát za den a žvýkal ho. Špek přidávali do všeho co se vařilo, aby to bylo chutné a mastné. Děda vždy říkal"hubené jídlo" není chutné. Tlusté bůčky se udily… myslím,že tyto rady nese jen doba, která si žádá ,aby šly na odbyt „zdravé suroviny“,ne každému to ale chutná. Takže já říkám -nechť každý jí co mu chutná , střídmě ale pestře. Dobrou chuť.

anonym

Vše,výše uvedené žeru od dětství a zplodil jsem dvě děti,teda jako z manželkou.Další jiné se ke mne nehlásí! 🙂

rybíz

Mám syna a dvojčata. Tím jsem plán splnil na 100%. Tak teď už snad můžu jíst všechno! 🙂