Pánové a dámy, rádi potkáváte lidi s klobouky jak řídí auto? popř. co se vám na nich nelíbí?

když se tu arignoc tak ptá ;D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Osobne na nich ne ... ale vetsinou to jsou ridici svatecni . Nablyskane auto , nikam nespechaji , jedou tricitkou a nikdy nevite , co udelaji za sekundu ... i kdyz je uplna rovinka. A kdyz je pred dusickami , tak jejich pocet jeste vzroste. ! :-) -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

"Človek v klobúku za volantom má zaparené myšlienky a tým aj pomalšie reakcie. Vyhýbajte sa im." K tomu sa hovorí aj ŠPZ jedného mesta.
výňatok z cestných varovaní.
:-)

Bronzový

Nosím čepici,protože nemám klimatizaci a otvírám si okno.Jsem náchylný na průvan.Nemyslím,že jsem špatný řidič.Spíš mě děsí vyholené hlavy úspěšných podnikatelů a prcaté malé ženské,napasované za volant obrovského terénního auta.

Bronzový

když v zimě řídím sedám do auta v čepici, tak si jí velmi rychle sundavám - mám pocit, že s ní nějak hůř a pomaleji koukám do stran :)

Neradi-aspoň tedy já.
Pár jsem jich na silnici už potkal,a jsou opravdu tak nevyzpytatelní jak se říká.
Za jedním z nich jsem kdysi z Kolína až do Prahy-Modřan,jel.Chtěl jsem osobně zjistit co je tohleto zač.
V Modřanech vylezl asi padesátiletý tělnatý pán,když sundal klobouk-byl plešatý.Tak stošedesát centimetrů vysoký,jeho paní neméně impozantní postava-a rozpředla se debata na téma ,,nepřekážení silničnímu provozu''.
Debata zbytečná,protože marná.......zkrátka jsou mezi námi tací,a s tím je nutno se smířit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2736
Zlatý quentos 1320
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 604
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.