Pannenska blana..

Dobry den.. mam dotaza nedavno jsem si do pochvy strkalam predmet priblizne 10 cm dlouhy.. trochu mit o bylo neprijemne ale krev mi netekla... na tom predmetu byl jaky si hlen... nebo spise tp vypadalo jeko nudle z nosu.. nevim jak to popsat.. co to bylo?? Mohlo dojit k protrzeni blany?? dekuji za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K protržení určitě mohlo dojít, obzvláště jestli byl předmět širší, že se neobjevila krev, na tom nezáleží. Ten hlen je přirozená součást v pochvě, pokud tedy nemáte výtok, či zánět.

Další odpovědi:

Někteří jste opravdu bez předsudků.

Bronzový

Asi jsem staromÓdní nebo zaostala,ale je tohle opravdu možné,že vás tohle napadlo udělat????Je to čistě vaše věc,ale nebojíte se třeba infekce???Pátrala bych po příčině,která vás k tomu vedla,protože mě to teda nepřijde zrovna normální....

Bronzový

Myslím, že slečnu zbytečně strašíte. Ten hlen je přirozeně v pochvě, především na čípku, tudíž na tom není nic divného, že jste ho pak viděla, navíc když to byl 10 cm dlouhý předmět. O panenskou blánu jste přijít mohla. Pokud byl předmět čistý, tak infekce zase tolik nehrozí, ale záleží co to bylo a také jestli jste se neporanila.

Zlatý

Taky se divím, že se nebojíte infekce. To tedy klobouk dolů.. O panenskou blánu jste přijít určitě mohla. A nezáleží na tom, jestli Vám tekla krev nebo ne. Osobně bych se teď na Vašem místě strachovala, jestli k infekci nedošlo. Strašit Vás rozhodně nechci, jen říkám pravdu. Co nejdříve bych si zašla za lékařem. Nebojte se. Pokud nepůjdete, budete pak po delší době brečet v koutě, protože se dozvíte výsledky. Radila bych: Než něco uděláte, nejdříve si to promyslete, aby jste potom nelitovala...

Bronzový

teda kluku nehraj si tady na holku,nejde to to

Pokročilý

Prosm tě kolik ti je let??? nebo mě to připadne nenormální............

Zdroj: kočičí

Stříbrný

No, šikulka, jen co je pravda. Ale pokud jste viděla jen hlen, pak se nic neděje.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.