djuk

Pani , vsevedouci, kde je muj Alan

Nejlepší odpověď
Damiana

Jsi smutná, jsi nešťastná, (možná i trochu opilá), ale tady svého bývalého nenajdeš – ani tu nepřivoláš anděla. Spíš se postaráš o to, že ti nějaký čert začne mazat tvé chatovací otázky. Předpokládám, že i v Anglii existují Linky důvěry (nebo nějaká dobrá kámoška na telefonu), obrať se tam.

Další odpovědi
anonym

Vševědoucí je údajně jenom Bůh. Ten nechodí na Odpovědi.cz. Pokud sem chodí Alan, tak by asi po Tvém dnešním projevu hodně pečlivě tajil svou identitu. Djuk, vezmi rozum do hrsti a zkus toho pro dnešek nechat a jít se vyspat. Zítra bude určitě líp. Pokud budeš potřebovat popovídat si, zkus to přes interní poštu. Ta je tu k tomu účelu.

venkovan

22.30 hod – zřejmě už v pelíšku. Jen je otázka v kterém a kde.
I když – pokud jsem postřehl, že je to v kategorii alternativní energie – tak může taky bý na vysoké noze a točit se podle toho jak a odkud foukne vítr.