BIGFOOT

Paní verko,jak se jmenuje ta zubní pasta,okteré jste psala?

mám citlivé zuby a tak vás prosím o název té zubní pasty. reklamy nesleduju tak nevím .
Doplňuji:
BIGFOOT

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem Vám odkaz. Stačilo zadat do lišty.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vyzkousel-nekdo-z-vas-tu-zazracnou-pastu

Další odpovědi
verka

Název je v diskuzi. Nikdo mi ovšem nepotvrdil, že by protibolestně působila. Objevila se další pasta /colgate/ se stejnou reklamou. Natřou ji na zuby a po 60ti vteřinách už dlabou zmrzlinový pohár. Až to vyzkoušíte, dejte mi taky vědět, aby nebyla vyprodaná/to je vtip/!

pondělí

jen vám řeknu i ze své skušenosti,že na citlivost zubů je jedno jakou pastu používáte,záleží jen na směru čistění,nikdy ne ze strany na stranu,ale puze ze spodu nahoru,vytlačovat dásně na zuby.
do past se dávají různé tlumící učinky,které odstraní dočasně bolest ale ne příčinu

anonym

nejsem si jistá,ale nemyslíte sensodine? ta je ted v reklamách že působí proti bolesti a citlivosti zubů

ReHu

Myslíš tu zázračnou pastu z reklamy?
Tak tu kup. Lépe více. Někdo tu reklamu zaplatit musí.