Paní ReHu,je ta fretka k mání? ZAJ-PO

poslala jsem vám včera přes admina email.
Doplňuji:
PANÍ REHU,DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.JSEM RÁDA.NEVÍM VŠAK ODKUD JSTE-JESTLI Z BRNA NEBO ODJINUD? MÁM SAMOZŘEJMNĚ ZÁJEM.NAPIŠTE MI PROSÍM VŠE DETALNĚJI.MNOHOKRÁT VÁM DĚKUJI-ZAJ-PO

Nejlepší odpověď
ReHu

Mail mi nedošel, k mání jsou 4 slečny. Staré asi 2 měsíce. Myslím, že i zadarmo.
Doplňuji:
Poslala jsem vám mial, jsme v Pardubicích. Mylím, že v krabici od bot s otvory pro vzduch se přeprava vlakem zvládne dobře.