BIGFOOT

paní jahodo proč jste zaregistrovaná kde se dá,to si o sobě myslíte,že jste chytřejší než zaj-po kterou jste vykousali?

je mi líto,že zaj-po tady už není,protože jsem se od ní aspoň něco dozvédél.byla z vás nejchytřejší a nejodvážnější. jestli to co tady píši smažete tak jen potvrdíte svůj charakter BIGFOOT

Nejlepší odpověď
led

Neviem, prečo som si myslela, že diktát už skončil. Zaregistrovanie a Odregistrovanie je predsa záležitosť každého jednotlivca. Je to jeho rozhodnutie, alebo sa mýlim?
Aj mňa tu poslali na Slovensko, tak som poslúchla a zaregistrovala sa i tam. Ale bolo to moje rozhodnutie. A ostala aj tu, aj to bolo moje rozhodnutie.
Napísali ste svoj názor, ale prečo útočíte?

PS. kľudne mi môžte vynadať, som zvyknutá.

Další odpovědi
iceT

jahoda se muze registrovat kde chce,a vy s tim tezko neco nadelate.

ten který je

Dejte jí to příkazem at se už nikde neregistruje.:-D

Toruk

Můžete si se Zaj-po udělat vlastní web „vyjímečně chtrých“… nebo „chytráků“? Já se do něj hlásit nebudu. Mě vyjímečná chytrost Zaj-po nechybí 😁
Doplňuji:
Pokud jde o to, že někdo někoho kousal (jak píšeš), tak to byla hodně právě Zaj-po a jak vydím, Ty si z ní bereš příklad.