Pacovský

Panel nástrojů – problémy

Krásný den všem,nevíte někdo jak dostat panel nástrojů na své místo dolů,aby nebyl na hoře.Jsem totiž něco zmáčkl a už nevím co.Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Bičiště

V aplikaci Microsoft Office se panely nástrojů přemisťují do nového umístění přetažením za pomoci úchytu, který je pro přetažení určen. Není třeba nic „mačkat“. Rovněž přetažením se dá změnit velikost panelů, když se překrývají.Úchyt poznáte,má tvar malého obdélníčku nastojato. Chytněte jej myší a přetáhněte. Další úpravu lze provést kliknutím na „Nástroje“ – „Vlastní“ – vybrat kartu „Panely nástrojů“ a zde si panely nastavit dle svých potřeb.