evusa

panel nástrojů

v pravém rohu na hl. panelu nástrojů jak tam bývá čas, síť, baterie atd, tak mi tam chybí baterie. Teď nevidím, jak dlouho mi noťas ještě vydrží. Jak ji tam znovu dát? Zkoušela jsem zapnout systémovou ikonu, ale nejde to. Nevím jak na to. (mám windows7)

Odpovědi
Hakunamatata

Je tam taková šipečka, co ukazuje nahoru. Na tu když klikneš, tak se zobrazí další nabídka ikonek, které se ti nevešly přímo do lišty. Pokud chceš vidět ikonku baterie přímo a hned na liště, klikneš v tom okénku na Přizpůsobit a u požadované ikonky vybereš Zobrazovat ikony a upozornění.