ventou

Pane Tazman Děkuji za odpověď, mužete mě zdělit jak a kde se provadi odinstalaci, mam Windows XP.

Děkují za ochotu pane Tazman. Mužete mě zdělit kde a jak se odinstalace provadi a nebude to vadit, když použivam Adobe Photoshop, k čemu je vhodny tento „program“ ktery odinstaluji ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Tazman

To je podivné. Ve Windows Xp by Vám to mělo fungovat bez problému. Každopádně odinstalace jakéhokoliv programu se provádí v Ovládacích Panelech.

Klikněte na Start, v nabídce zvolte Ovládací panely. V novém okně pak najděte ikonku Přidat/Odebrat programy. V novém okně se Vám vypíše do seznamu přehled všech nainstalovaných programů. V tomto seznamu vyhledejte něco jako „Microsoft Office 2005 communicator“ a klikněte na tuto položku. Pod seznamem je tlačítko „Přidat/Odebrat“. Klikněte na něj. Měl by se Vám spustit instalační program tohoto produktu, pak už jen postupujte podle instrukcí, které si přečtete.

(Tam už postup neznám) 🙂

Další odpovědi
led

Na osobný rozhovor, prosím, používajte vnútornú poštu.
Odpoveď je zaujímavá, ale otázku používajte formou otázky bez oslovenia konkrétneho užívateľa.
Doplňuji:
Použitie vnútornej pošty:
otvoríte si profil konkrétneho užívateľa Tazmana
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/34382
hore pod menom nájdete ikonku s obálkou, kliknete na ňu,
napíšete text a odošlete.