teruska

Paměťová karta v mobilu,proč nefunguje?

Mam mobil sony ericsson yari.Měla jsem v něm danou paměťovou kartu a fungoval,měla sem na ní písničky,obrázky a tak.Ale včera sem vypla mobil zapla ho a nic sem tam něměla,přitom karta je v telefonu.

Nejlepší odpověď
DDarent

Buď je poškozenej kodek, nebo přímo přijímací Hrardware na SD

Další odpovědi
Kuliočková

Jestli ti nějaký novější tip telefonu posílal video nebo cokoliv můžeš ho mít zablokovaný kup si čtečku karet video nebo soubor vymaž pak by to mělo jí nebo zkus vyndat a zandat kartu nebo zkus dát kartu do jiného mobilu jestli to tam půjde když ne kup novou…:-)přeji hodně štěstí…:-)