hanny 2

Pamětníci – pamatujete si na tyhle „pecky“?A co vy mladí,líbí se vám?

http://www.you­tube.com/watch?v=9f06QZC­VUHg
http://www.you­tube.com/watch?v=8U_DnG0­yAV8
http://www.you­tube.com/watch?v=NZGVe8uRL-Q
http://www.you­tube.com/watch?v=pVq4Vki­1sNQ
Doplňuji:
Ještě posílám tento odkaz,najdete tam všechno na co si vzpomenete!
Nepřeberné množství muziky všech možných žánrů,prostě něco extra!
Posílám adresu jedinečného serveru s
nekonečným množstvím hudebních nahrávek známých, ale
i neznámých zpěváků.
Najetím kurzoru na jednotlivé mini fotky se objeví jméno
skupiny nebo zpěváka.
Kliknutím do obrázku otevřete jeho základní skladbu,
další skladby jsou pak
seřazeny pod právě se přehrávající písní (spustí se
sama po načtení). Po
dohrání úvodní písně se automaticky spustí skladba na
druhém a dalších
místech v pořadí. Pokud nenacházíte svého oblíbence
mezi stovkami nabízených
fotek zpěváků a zpěvaček, tak stačí vepsat jeho
jméno do vyhledávací lišty.
která se zobrazuje hned od počátku. Chvilku
trpělivosti při načítání
nabídky, protože seznam je téměř nekonečný:-)
přehrávané uzavřete kliknutím
na křížek vpravo dole a vracíte se tak zpět do
počáteční nabídky.
Fungují i česká jména jako třeba Věra Špinarová,
Karel Gott,Marta Kubišová a další a další:-) Zatím mi to našlo
všechny, které jsem
vepsala. Přeji příjemný poslech a hezký zbytek vánočních svátků!

Klik do odkazu. http://uwall.tv/

Nejlepší odpověď
Illines

Ano znam a pamatuji.

Další odpovědi
iceT

Tisíceré diky za poslední tři skladby-sice jsem na pamětníka ještě celkem mladá,ale mamka až to uslyší,protože ještě teď si je stáhnu,tak mě za to urve ruce.Ona by něco takového moc chtěla,nedávno jsem stahovala toto
http://www.you­tube.com/watch?v=32VWEL­cZUMM a taky toto http://www.you­tube.com/watch?v=63CiR­biaoFo a další interprety,ale mamka si už taky nepamatuje názvy všech skupin a já už vubec ne,já znám jen melodie,protože se u nás doma hrálo často.Strejad kdysi před lety mamce nahrál několik kazet,ale už jsou opotřebené a poztrácené a placky snad něco vydží.
Doplňuji:
Jak to tak vypadá,tak mamka mě nejen urve ruce,ale ještě se samou radostí vykokotí-jen jsem projížděla skladby Rubettes-jednu vedle druhé mám v hlavě,jak si na ně člověk vzpomene nebo přečte aspoň název,tak ví,co bude následovat za melodii.A já se z toho zblázním asi taky.To bude nejlepší dárek,opožděný,ale nejlepší.

Damiana

Akorát toho Bryana Adamse – aktivně. Ty ostatní si samozřejmě nějak vybavuji, spíš z rádia nebo z nějaké retro show. Moje parketa to zrovna není. Dneska jsme si ale dokonale zatancovali na tuhle pecku:
http://youtu.be/h4-lKMGII_k
To by se ti mohlo také líbit.:-)

huxa

člověk by musel být zavřený někde v kopce, aby je někdy neslyšel :) líbí se mi, hlavně ta první

beer

Samozřejmě pamatuji a vše co se mně líbí mám v mp3 – počínaje 40's.
Uwal znám již řadu let a tuším, že i zde již odkaz byl. V tomto případě ale neuškodí novým uživatelům připomenout ))

cochee

Tak ty jsi víc pamětnice než já, ty poslední tři vůbec neznám, pěkně staré 🙂 🙂 a Adamse jsem nikdy moc nemusel :-/

Funna

ono je si těžko co mapatovat, když jsou skoro starší než já…ale Adamse samozřejmě znám, a Xanadu taky a to z magnetofonového pásku mých rodičů, takže u té to byla nostalgie .-)…ty poslední 2 jsem už taky někdy slyšela, ale nějak mne nezaujaly…

anonym

můj děda by je určitě pamatoval a třeba je i někde má nahrané, rád tyhle staré songy poslouchá.
Já osobně neslyšela ani jednu z nich ale poslouchají se mi lépe než ty dnešní propadáky, co se vydávají za muziku :/

Conchus

No, nic moc já jsem zastydl u swingu a Elvise. Ten furt žije!!!!!!!!

Illines

Damiano-klobouk dolu.

Illines

iceT;mamina horuje pro rock?Fandim.

iceT

Tak pro tyhle skladby rozhodně…

hanny 2

iceT – to jsem ráda,že jsem Tobě a mamce udělala radost – já rockenrol a tyhle starší hity prostě miluju,pouštím si je hodně často. Tak si to užiiiiiijte!
Damiano – tuhle skladbu znám samozřejmě taky a líbí se mi,ale ty moje z odkazu když jsem náhodou našla,tak jsem se málem zbláznila,asi jako mamka iceT.

hanny 2

No vlastně iceT taky.