Pamětníci či fandové, jaký má název auto, do kterého byl vložen tento motor?

http://postim­g.org/image/wgo1k0w3n/

Nebudu vás napínat, jedné se o Š – 1200 STW

http://postim­g.org/image/3u­krsjjtb/

Nejlepší odpověď
gecco

Zkusím – Š 1202…
😉
_____________­_______________________
Tak to s tou mojí sklerozou ještě není tak špatný…
😉

Další odpovědi
redy

Škodovka. A teď by mě zajímalo, jestli je to pravda. Můj dědeček něco podobnýho měl.:-))

Taky vám vadí, když na vás vylítne ten červenej nápis? 🙂

anonym

Škoda 1202. tenhle motor jsem naonduloval do svého domácího malotraktoru. později výměna za Š1203, dvojitý karburátor

Kepler

Určitě škodovka, škoda že není širší pohled. Jinak bych trefil i rok a měsíc výroby 🙂. Žeby Š 440 Spartak, nebo pozdější odvozeniny?

Lamalam

Bohužel, můj firewall mě na ten odkaz nepustí. Ale stoprocentně bych to věděla.

Kepler

Tak která to je ty lumpe, už nás nenapínej!

anonym

Vždyť jsem otázku už doplnil! 🙂

anonym

Tak škodověnka to je a výřez jsem udělal schválně, abych to trošku ztížil.

anonym

Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

gecco

Barbakane – to všichni u této otázky doposud odpovědivší – a včetně tazatele…
:-OOO