Martas

Pamět'ová karta je nesprávně naformátovaná u mobiluco s tím jak dál?

Nevím co mám dělat,mám telefon sony ericssonc510 ,nejdou mi posílat zprávy a ted mi to píše že pamětová karta je nesprávně naformátovaná a když chci vyšší výkon tak mi to pak píše že můžu přijít o veškerý kontakty v telefonu atd..Mám volat operátora nebo co Děkuju všem kdo mi poradíte,bojím se to potvrdit že přijdu o vše co mám v telefony

Nejlepší odpověď
Bedy

Připojte mobil k počítači (doporučuju nainstalovat Sony Ericsson PC Suite), zálohujte si vše, co je na kartě a pak ji normálně naformátujte v mobilu.
nedoporučuju formátovat v počítači, většinou je to lepší formátovat přímo v tom zařízení.

Další odpovědi
beer

Telefon znám velmi dobře.
Ještě než začneš postupovat podle Bedy, zkus na vteřinku vytáhnout z telefonu baterii (vypnout nestačí). Pak zkontroluj funkce mobilu, možná to úplně postačí. ))

Zdroj: Zkušenost

anonym

Pokud to po vás chce aby jste naformátovala kartu což u Sony Ericssonu je běžná věc, tak pam. kartu nejdříve si v pc zálohujte a pak si ji naformátujte v mobilu, vytvoří se složky (Music, Video, Games, Other, Picture) a pak jen si to roztřiďte. Pokud nebudete dělat nic nebezpečného 🙂 neboli postupujte podle rad na display tak se s kontaktama / vnitřní pamětí nikdy nic nestane 🙂