Nikkol

Pamatujete, že dříve se v kofole dal rozpustit desetník?

Čím to bylo? Kofolou nebo desetníkem?

Nejlepší odpověď
quentos

jistěže kofolou, vždyť se jí dá i čistit hajzl, jaká je to kyselina.

Další odpovědi
gnosis

ne, ale pamatuju si, ze kdysi kolovaly famy, ze v cocacole se da rozpustit pres noc ziletka, zub, atd. zkusil jsem a nerozpustily se:)

fcoop

Ta dnešní má s Kofolou společný jen název,ta bolševická,to byl materiál.
Viděl jsem,jak si jeden puberťák (tenkrát teenager neexistoval) dal cca 10 kofol a měl těžkou motačku.Příslušník 5.B. mu dával opakovaně dýchnout – a nic.