Pamatujete si, že jsme za komunistů dostávali proplácené tzv. cesťáky?

Lahny, ty jen pořád hledáš výhody, sám dřepíš na záýdeli doma a chceš něco po naší společnosti a sám proto nic neuděláš,
Cesťáky se proplácejí dnes normálně, ale ty tvoje komančovský, uvědom si kde žiješ, nebo se přestěhuj jinam.
Nejsem Jugar, ale Warrior, kdo to ještě nečetl.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, Jugare, máš pravdu, přece víš, že dětem a bláznům se nemá odporovat. A Tobě když se odporuje, tak každēho častuješ hrubými výrazy, takže ano, ano ve všem máš pravdu.
Doplňuji.
Jugare, tvůj styl napadání lidí je nezaměnitelný. Nikdo jiný zde lidi nenapadá, pouze Ty.
Čili sečteno a podtrženo, Warrior=Jugar.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… a oni se dnes neproplácej? nebo co tím chtěl básník říct? …

cukrar

Warriore, ano pamatuji.
Co s tím?

Klaproth

Pamatuju.