Pamatujete si z jakého materiálu byl na váš nočník ?

Vím, je to osobní, ale už tomu byla spousta let, tak proč to neprozradit. 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Doma plastový bílý…
A u babičky jsem měl vyhrazen krásný porcelánový – kdoví, kde tomu je konec…
😉

Další odpovědi
briketka10

Porcelánový malovaný a
na chatě vím, že plastový.

setapouch

Byl to nějaký plast. V té době se snad všechno dělalo z plastu.

anonym

tohle je velmi osobní a odpověď by mohla poškodit nejen mne, ale i celou mojí rodinu, včetně sousedů 🙂

lexx

kdysi jenom smaltovaný plech nebo keramika a ten se mohl snadno rozbít, dneska plast, PVC nebo PE jeden ví…no a některé mají hrací strojek co za odměnu zahraje písničku a upozorní rodiče že děcko je hotovo

Drap

Za mého mládí jsem měl keramický i plastový. Z jiných materiálů se tenkrát nevyráběly.

KatkatkaW

Jsem přesvědčená, že byl plastový, modrý nebo fialový. Ačkoliv to pro mě není tak dávno, jako pro většinu zdejšího osazenstva, ruku bych za to do ohně nedala. Lidi, jak si to můžete pamatovat?

Nevíteto?

Plastový, bílý, ve tvaru kočky 🙂

ivzez

Nepamatuju.
Moje nejzazší vzpomínka sahá někam ke 4. narozeninám…

anonym

Z radioaktivního čuranu myslím.

anonym

Byl plecháč a byl pěkně studenej.
Když musíš jít na faře na nočník a je tam klendra jak v kostele,tak ti prdka hnedka ztuhne.
Buř od tý dobroty a přepiš si otázku.
Pamatujete si z jakého materiálu byl na váš nočník ?

annas

Nějak nechápu jugarovu odpověď.

On chodil na nočník na faře? Vždyť všude píše, že v boha nevěří. 🙂

anonym

Annas, ty neznáš případy s duchovními, kteří zneužívají, především chlapce ?

annas

Znám, ale ne v souvislosti s nočníkem. 🙂

Že by na faře byla taková zima?

anonym

Jugare, jo, přepíši, ale až si opravíš : Buř od tý dobroty…
Ať ti nedám odkazy, kde je máš mnohem více, těch překlepů. I ty mě můžeš.

anonym

Jugare, jenom prdka? 🙂

anonym

…jugar hihi.