Pamatujete si toto z dějepisu?

v jakém roce založil Boleslav II. pobožný v Praze biskupství ? tuto otázku jsem nemyslela tak že nevím kdy to bylo jen mě zajímá kolik lidí si to pamatuje :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nezapomněla jsem.

Pokud si to nepamatujete, je možné použít učebnici dějepisu nebo vyhledat na Google.

Pozor na pravopis - V kterém roce založil Boleslav II. Pobožný...?
Zkuste vyhledat v odkazu
https://www.google.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Pamatuji, ale omlouvám se, naučte se hledat na netu sami. Je to jen pro vaše dobro. :-))
https://cs.wikipedia.org/….

Zlatý

Moc toho sice nepamatuji, ale biskupství v Praze bylo oficiálně uznáváno od roku 973, ale nejsem si vůbec jistý, že ho Boleslav II založil,

Nepamatuji si nic a to jsem třídní šptka na dějepis obzvláště vypečená.

Já si tohle nepamatuji,to se přiznávám,jsou ty hlavy chytřejší.

Bronzový

Pokud bych to potřeboval vědět, tak vím, kde si to najdu. Dějepis není jako fyzika, že si pamatujeme data a neznáme souvislosti. Každopádně biskupství bylo založeno za života Boleslava II.

Stříbrný

Ani prd :-) Dějepis mě ve škole moc nebral. Až teď se občas zajímám ve volném čase o historii. Ale spíš o souvislosti než letopočty. Například, co byl Jan Hus za člověka, proč skončil Řím, proč vypukla první světová a tak dál. Letopočty slouží jenom k tomu, naskládat si všecko jak to šlo po sobě, ale jak to tenkrát vlastně opravdu bylo a co se dělo, to se z nich člověk nedozví.

Pokročilý

Bohužel z dějepisu si pamatuji pramálo. Roky nejsou moje hobby,ale z přírodopisu a biologie si pamatuji témeř vše. Fotosyntézu mrskám i o půlnoci

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.