Avatar uživatele
Pavlinka19

Pamatujete si toto z dějepisu?

v jakém roce založil Boleslav II. pobožný v Praze biskupství ? tuto otázku jsem nemyslela tak že nevím kdy to bylo jen mě zajímá kolik lidí si to pamatuje :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nezapomněla jsem.

Pokud si to nepamatujete, je možné použít učebnici dějepisu nebo vyhledat na Google.

Pozor na pravopis – V kterém roce založil Boleslav II. Pobožný…?
Zkuste vyhledat v odkazu
https://www.go­ogle.cz/search?q=zpra%C5­%BEsk%C3%A9+bis­kupstv%C3%AD&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=uQhrVoOkMMa­jyAPcnaSoAQ#q=pra%C5%­BEsk%C3%A9+bis­kupstv%C3%AD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Pamatuji, ale omlouvám se, naučte se hledat na netu sami. Je to jen pro vaše dobro. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Boleslav_II.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Moc toho sice nepamatuji, ale biskupství v Praze bylo oficiálně uznáváno od roku 973, ale nejsem si vůbec jistý, že ho Boleslav II založil,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepamatuji si nic a to jsem třídní šptka na dějepis obzvláště vypečená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já si tohle nepamatuji,to se přiznávám,jsou ty hlavy chytřejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud bych to potřeboval vědět, tak vím, kde si to najdu. Dějepis není jako fyzika, že si pamatujeme data a neznáme souvislosti. Každopádně biskupství bylo založeno za života Boleslava II.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Ani prd 🙂 Dějepis mě ve škole moc nebral. Až teď se občas zajímám ve volném čase o historii. Ale spíš o souvislosti než letopočty. Například, co byl Jan Hus za člověka, proč skončil Řím, proč vypukla první světová a tak dál. Letopočty slouží jenom k tomu, naskládat si všecko jak to šlo po sobě, ale jak to tenkrát vlastně opravdu bylo a co se dělo, to se z nich člověk nedozví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Bohužel z dějepisu si pamatuji pramálo. Roky nejsou moje hobby,ale z přírodopisu a biologie si pamatuji témeř vše. Fotosyntézu mrskám i o půlnoci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek