Marvan

Pamatujete si reklamu na oskar

Pokud tuším dobře jedná se o reklamu na oskar. Nepamatuju si posloupnost záběrů, ale je v té reklamě záběr na skupinu cvičící tai chi a záber na slčnu, která zničí piano, velkým kladivem.

Nikde tuto reklamu nemůžu sehnat

Nejlepší odpověď
dudu

Na zmíněnou reklamu si nepamatuji, ale občas přemýšlým jak je možné, že moje paní má díky své letité SIM kartě stále namísto operátora Vodafone zobrazeno, že spojení zabezpečuje operátor OSKAR? Velmi si toho považuje.
Doplňuji:
Omlouvám se za tu hrubku ve slově přemýšlím, asi tak již nečiním, nýbrž nezvratně blbnu.

Další odpovědi
DusanOrlik

pamatuju

ReHu

Na tu si nepamatuji, ale velmi dobře mi utkvěla v paměti ta s tím ušatým psíkem yorkšírkem 🙂.

vecernice

Tedˇ v tom mám docela guláš.Jmenovaná reklama se mě trochu vybavuje,ale jen matně.Kdybych ji viděla,tak řeknu-a jo už vím.Ale s tím jorkšírem si nejsem jistá,nebyla to náhodou čivava?Nebo bylo něco i s jorkšírem a neviděla jsem to?!