Pamatujete si někdo seriál Smolíkovi?

Šlápni na to přidej plyn

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OBOV1hHDp5U

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Proč já hloupá si nevzala Pištu Hufnágla?

Další odpovědi
anonym

Jasně …náš Ládínek je s oslem kamarád…:-)

Roman71

No, ty bláho!
Seriál mého dětství, nevynechal jsem jediný díl. Jakmile jsem ho našel na netu, neváhal jsem a ubytoval ho na svém disku :)

Nejlepší soused – doktor Halíř :))

magicm18

Byl to serial ,který plnil mé dětsví.

Drap

Pamatuji.

ReHu

Ji, dobrej seroš:-)

anonym

Jasný,že jo,to byla kdysi dávno dobrá klasa!!

melanie

Zrovna jsem hrála dobyvatela a byla tam otázka, že z jaké země seriál je. Bohužel jsem ji neměla já :(

marci1

Tak to se Maďarům opravdu povedlo. Výborný byl i český dabing. Nádhera. 🙂

KatkatkaW

matně, díky za připomenutí, pokusím se shlédnout znovu, skvělá věc :)