Avatar uživatele
david22

Pamatujete si na seriál Přátelé ?

Plánuju si stáhnout pár epizod. Ale ne všechny, jenom několik. Které díly jsou podle vás nejvydařenější a stojí za zhlédnutí?
Doplňuji:
iceT> A věděla bys, kde se dá levně koupit tento seriál?
Stahovat se mi to celé fakt nechce…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4353 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
muhamed

Porad to davaji myslim ze kazdej den na nove, ale jak jsem poznal vasi matku je lepsi :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Viděla jsem jen pár dílů,ale i tak…není lepší si pořídit celoiu sérii?Ono to na sebe snad ani nějak fatálně nenavazuje,ale vidět jen pár dílů by se mi nechtělo.Když už,tak už…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Přátelé jsou klasika. Zásadní jsou „retro“ díly, takové to – co by kdyby. Díkůvzdání, apod. Pak vše kolem svatby Rosse s Emily – tam se dají dohromady Chandler s Monikou a od té doby začne mít seriál (podle mne) větší spád. Ale přesně, které díly to jsou, to ti neřeknu. Nemám ráda některé střihákové epizody. Osobně se mi víc líbily ty novější díly, ale poslední série už ne.
DVD jsem viděla v Bontonlandu, ale myslím, že na fan stránkách bys je mohl sehnat levněji.
Teď jsem také velmi nadšená z Jak jsem poznal vaši matku. Je to ve stylu přátel, ale současnější a vtipnější. Neskonalá bomba! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Mám na deseti CD všech deset sérií, ale už nevím, odkud. Určitě by to šlo nějak levně sehnat..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
david22

Natee> a nemohli bychom se nějak domluvit?

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek