Bronzový

Pamatujete si na seriál Přátelé ?

Plánuju si stáhnout pár epizod. Ale ne všechny, jenom několik. Které díly jsou podle vás nejvydařenější a stojí za zhlédnutí?
Doplňuji:
iceT> A věděla bys, kde se dá levně koupit tento seriál?
Stahovat se mi to celé fakt nechce...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Porad to davaji myslim ze kazdej den na nove, ale jak jsem poznal vasi matku je lepsi :D

Další odpovědi:

Zlatý

Viděla jsem jen pár dílů,ale i tak....není lepší si pořídit celoiu sérii?Ono to na sebe snad ani nějak fatálně nenavazuje,ale vidět jen pár dílů by se mi nechtělo.Když už,tak už....

Zlatý

Přátelé jsou klasika. Zásadní jsou "retro" díly, takové to - co by kdyby. Díkůvzdání, apod. Pak vše kolem svatby Rosse s Emily - tam se dají dohromady Chandler s Monikou a od té doby začne mít seriál (podle mne) větší spád. Ale přesně, které díly to jsou, to ti neřeknu. Nemám ráda některé střihákové epizody. Osobně se mi víc líbily ty novější díly, ale poslední série už ne.
DVD jsem viděla v Bontonlandu, ale myslím, že na fan stránkách bys je mohl sehnat levněji.
Teď jsem také velmi nadšená z Jak jsem poznal vaši matku. Je to ve stylu přátel, ale současnější a vtipnější. Neskonalá bomba! :-)

Bronzový

Mám na deseti CD všech deset sérií, ale už nevím, odkud. Určitě by to šlo nějak levně sehnat..

Diskuze k otázce

Bronzový

david22

Natee> a nemohli bychom se nějak domluvit?

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.