huxa

Pamatujete si na autora tohoto citátu? A myslíte si, že je stále platný?

„Hlasité ne svobodě šmeliny uslyší od nás Ostravští horníci při první příležitosti. Ti budou fárat, ať je prezidentem kdokoli, a jestli oni zahájí stávku, pak jakákoli vláda nepadne během deseti dnů, ale během deseti hodin.“
Tento úryvek se ocitl v jedné jeho knize, která byla vydávána kolem roku 1991, tudíž se jedná o velmi mladou myšlenku.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Svět podle Svitáka:http://www.sds­.cz/docs/prec­tete/epubl/svi­tak/svitak07.htm

Myslím že to už neplatí,proto že se dá uhlí dovézt z jiných států třeba z Polska.

Další odpovědi
Emefej

Platný není. Podobný neplatný citát je i o zdražování piva, žádná vláda kvůli tomu doposud nepadla.