zzzzz

Pamatujete si, která elektronika si posune hodiny sama, a které musíte čas posunout vy?

U nás doma vždy 2× do roka nastává zmatek v tom, co si posune hodiny samo a co je potřeba nastavit. Vždy samozřejmě den předem, aby nikdo nezaspal:-)))

Máme doma 6 mobilů, 4 si to posunou, u dvou musíme posunout hodiny my. Mikrovlnka si to posune, ale kávovar ne. Teď jen si to půl roku zapamatovat 🙂. Jste na tom podobně???

Nejlepší odpověď
briketka10

posouvám si kromě NB všechno
mám 3 mobily, 2 budíky, hodiny
v kuchyni, krabku na satelit a i tu
musím nařídit :(

Další odpovědi
Funna

ne…protože kromě PC a mobilů s webem se neposune nic…a když ráno otevřu oči, tak se podívám na budík, co se neposunuje ani náhodou a vím, že mám obejít vše a posunout tam, nebo zpět…a zapamatovat si několik minut, než to vše udělám, kolik je aktuálně hodin ještě naštěstí zvládnu 🙂

Hamon

Ano, kromě kuchyňských hodin a mobilu se mi posune vše. Mobil umí volat, SMSkovat a budit a už skoro nic dalšího (ani si nejsem jistý, že má barevný displej), takže o posunu času si může nechat zdát :) Čas jsem na něm posouval chvíli před polednem (a to jsem vzhůru od šesti).

bolak

To si přece pamatovat nemusíš, když víš že se posouval čas dopředu, tak prostě ráno vstaneš, mrkneš kde je nejvíc, a ty co jsou o hodinu dozadu prostě dotáhneš.

néé? :))

marci1

Posunout si musím jen kuchyňské a náramkové hodinky a ty si posunu už když jdu večer spát. Ráno nemám problém s časem. 🙂

ptáč

Po půl roce na to přijdu a zbývající hodiny opravím. Horší je první den změny času. To mi trvá půl dne než pochopím co se stalo a začnu vyšetřovat který čas je oficiální.