Zlatý

Pamatujete si ještě, za jakýho důvodu jste si koho přidali do následovníků?

Doplňuji:
Sůwa: Né proč jste následování vaší osoby potvrdili, ale z jakýho důvodu jste si tu a tu osobu do následovaných přidali. :) Přece když sis někoho přidala do "oblíbených", tak jsi musela mít nějakej důvod. Třeba já mám v "oblíbených" pár lidí, který jsou prostě divný. Divný lidi mě zajímaj, protože maj vesměs divný i otázky a člověk když to čte, tak se mu otevře novej, divej obzor a začne přemejšlet úplně jiným, divným způsobem :) Pak tu mám pár lidí, který přispívaj sporadicky a tudíž mi příliš nezasí*aj stream a tak mi ani moc nevaděj. Další skupinou jsou takový ty stálice, který už tam mám dlouho, a mám je tam jenom proto že je tam mám, a sem línej si je odebrat. ;) Pak tam mám jancu169, to je ta s tou nehodou v tunelu. Pořád čekám že se tu jednou zase objeví, abych se konečně dozvěděl, jak to s tou její mámou dopadlo. Potom sem si přidal i odpovědi.cz a doteď marně čekám, až mi mé následovnictví potvrděj :)) A poslední skupinou je RedC22, kterého tam mám, abych měl koho otravovat...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jo jo, kde ty loňský sněhy sóu a tys
dlouho otálel jako první miminko a
pak sis mě odebral, teď si můžem jen
psát milostný liebesbriefy mňuf mňuf :O)
Doplňuji:
Prectena
Od: bolak
Před: 298 dny
Smazat

Další odpovědi:

Zlatý

To jako myslíš, kdy a proč jsme žádost o následování potvrdili? První následovník to udělal čistě pokusně, pak několik málo přátelsky smýšlejících, ale jeden se o následovnictví pokoušel celkem 3 x ( bez úspěchu ). Já se nad následovnictvím nikdy nezamýšlela a sama nikoho ne |pro|následuji :-)))
Doplňuji:
Já to zřejmě pořád nechápu. Jaký oblíbený? Proč bych si měla někoho dávat do oblíbených a kde to vůbec je? Já tam vidím kontakty => nikoho nenásleduji, pak následovníci => těch je 6 ( ne jako u tebe 30 ) a pak blokování => jsou 3. Dva jsou nejspíš jasní a ten třetí je jakýsi >apostol<, který mne obtěžoval svými názory. Já to zas tak nežeru :-)

Zlatý

Ano.

proč bych někoho následoval? nejsme na facebooku :)

Bronzový

Nikoho jsem si nepřidala:)

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

bolaku,
a
já chtěla jen tebe to přece víš a ostatní
mě chtěli sami/y, kromě některých, že
jsem jim po delší úvaze žádost potvrdila,
a někteří si podali žádost jen např.ke své
otázce a těch bylo vážně hodně, pamatuju
si, jak zachraňovala malý ptáčátko, nebo i
koťátko a hned jsem je odebrala s jejich
souhlasem néé, jako ty, žes mi ani neřek ?!
PACHOLE..

Zlatý

bolak

Sůwa: no, vždyť to je vono :) Kontakty, to myslím, to jsou lidi co následuješ, já tomu říkám oblíbení uživatelé, protože proč bys následovala někoho, koho nesnášíš, někoho, z jehož příspěvků se ti zvedá žaludek, no ne? :)

Zlatý

Sůwa

Stejně ale nechápu, proč bych měla někoho následovat, ani proč někdo následuje mne. Já si v minulostí užila "/pro/následování" dost :-)

Zlatý

bolak

Pro-následujou tě, protože nechtěj aby jim nějaká tvoje odpověď nebo otázka unikla. Když máš někoho uloženýho v kontaktech, znamená to že každej jeho příspěvek se ti bude posílat do streamu (to je ta věc s anténkou a bublifukem).

Zlatý

Sůwa

Aha, dík. Tak to nepotřebuju na nic :-)

Zlatý

bolak

beer: dokonalá odpověď :)

anonym

jen tak

Zlatý

bolak

briketka10: to není důvod :)

ptám se na to, proč sis koho přidala za následovníka a ne proč já tě odebral :))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.