bolak

Pamatujete si ještě, za jakýho důvodu jste si koho přidali do následovníků?

Doplňuji:
Sůwa: Né proč jste následování vaší osoby potvrdili, ale z jakýho důvodu jste si tu a tu osobu do následovaných přidali. :) Přece když sis někoho přidala do „oblíbených“, tak jsi musela mít nějakej důvod. Třeba já mám v „oblíbených“ pár lidí, který jsou prostě divný. Divný lidi mě zajímaj, protože maj vesměs divný i otázky a člověk když to čte, tak se mu otevře novej, divej obzor a začne přemejšlet úplně jiným, divným způsobem :) Pak tu mám pár lidí, který přispívaj sporadicky a tudíž mi příliš nezasí*aj stream a tak mi ani moc nevaděj. Další skupinou jsou takový ty stálice, který už tam mám dlouho, a mám je tam jenom proto že je tam mám, a sem línej si je odebrat. ;) Pak tam mám jancu169, to je ta s tou nehodou v tunelu. Pořád čekám že se tu jednou zase objeví, abych se konečně dozvěděl, jak to s tou její mámou dopadlo. Potom sem si přidal i odpovědi.cz a doteď marně čekám, až mi mé následovnictví potvrděj :)) A poslední skupinou je RedC22, kterého tam mám, abych měl koho otravovat…

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jo, kde ty loňský sněhy sóu a tys
dlouho otálel jako první miminko a
pak sis mě odebral, teď si můžem jen
psát milostný liebesbriefy mňuf mňuf :O)
Doplňuji:
Prectena
Od: bolak
Před: 298 dny
 Smazat

Další odpovědi
Sůwa

To jako myslíš, kdy a proč jsme žádost o následování potvrdili? První následovník to udělal čistě pokusně, pak několik málo přátelsky smýšlejících, ale jeden se o následovnictví pokoušel celkem 3 x ( bez úspěchu ). Já se nad následovnictvím nikdy nezamýšlela a sama nikoho ne |pro|následuji 🙂
Doplňuji:
Já to zřejmě pořád nechápu. Jaký oblíbený? Proč bych si měla někoho dávat do oblíbených a kde to vůbec je? Já tam vidím kontakty ⇒ nikoho nenásleduji, pak následovníci ⇒ těch je 6 ( ne jako u tebe 30 ) a pak blokování ⇒ jsou 3. Dva jsou nejspíš jasní a ten třetí je jakýsi >apostol<, který mne obtěžoval svými názory. Já to zas tak nežeru 🙂

beer

Ano.

anonym

proč bych někoho následoval? nejsme na facebooku :)

M.

Nikoho jsem si nepřidala:)

briketka10

bolaku,
a
já chtěla jen tebe to přece víš a ostatní
mě chtěli sami/y, kromě některých, že
jsem jim po delší úvaze žádost potvrdila,
a někteří si podali žádost jen např.ke své
otázce a těch bylo vážně hodně, pamatuju
si, jak zachraňovala malý ptáčátko, nebo i
koťátko a hned jsem je odebrala s jejich
souhlasem néé, jako ty, žes mi ani neřek ?!
PACHOLE..

bolak

Sůwa: no, vždyť to je vono :) Kontakty, to myslím, to jsou lidi co následuješ, já tomu říkám oblíbení uživatelé, protože proč bys následovala někoho, koho nesnášíš, někoho, z jehož příspěvků se ti zvedá žaludek, no ne? :)

Sůwa

Stejně ale nechápu, proč bych měla někoho následovat, ani proč někdo následuje mne. Já si v minulostí užila „/pro/následování“ dost 🙂

bolak

Pro-následujou tě, protože nechtěj aby jim nějaká tvoje odpověď nebo otázka unikla. Když máš někoho uloženýho v kontaktech, znamená to že každej jeho příspěvek se ti bude posílat do streamu (to je ta věc s anténkou a bublifukem).

Sůwa

Aha, dík. Tak to nepotřebuju na nic 🙂

bolak

beer: dokonalá odpověď :)

anonym

jen tak

bolak

briketka10: to není důvod :)

ptám se na to, proč sis koho přidala za následovníka a ne proč já tě odebral :))