Drap

Pamatujete si ještě něco ze školní fyziky ?

Zkuste si šestou třídu :
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/11/0­2/test-zvladnete-fyziku-pro-sestaky-vyzkousejte-se/

Nejlepší odpověď
manon

Já si pamatuji liščí ohon a ebonitovou tyč, to mne okouzlilo a navždy jsem propadla technickým vědám :)

Další odpovědi
anonym

Váhala jsem jen u poslední otázky, ale nakonec jsem to trefila. Asi to bude tím, že my na základce měli učitele a ne učitelku.
Drape, občas je takový testík prima na oprášení znalostí starých cca 50 let. Dík.

Michal Kole

Dopoledne jsem udělal 2 chyby, problém spíš nebyl ani tak ve znalostech, ale spíš ve špatném pochopení textu.

Četl jsem to letmo a hned klikal a é abych četl jak se doporučuje 3×

nejdřív pro orientaci v problému – o co jde
po tomto co se žádá
a po třetí co je zadáno

anonym

Test mi nejde otevřít, ale z fyziky jsem mívala tak za 3 nebo 4, tak dnes bych měla za 5.

pusinka50

Správně 12 ze 14. No na to, že jsem v životě nepochopila fyziku a vůbec nechápu, jak jsem mohla proklouzávat na vysvědčení za 3, tak jsem dobrá:-D 😁