Georgo2010

Pamatujete si ještě na Váš první telefon? V čem byl tehdy oproti jiným na trhu výjimečný?

Nejlepší odpověď
lexx

Jo, Motorola, velký jak briketa, dlouhá anténa. V nouzi možno použit jako kladivo či sebeobranný prostředek.

Další odpovědi
Terryle

Měl perfektního hada. Nokia 3310 – dodnes s nostalgií vzpomínám. Byla fajn – kromě malé paměti na zprávy mi na ní vlastně nic nevadilo.

briketka10

měla jsem malý Alcatel s anténou s pouzdrem na pásek, sloužil mi dlouho vyjímečný ani nevím čím byl, pro mě tím,že jsem prostě měla mobil, vážím si věcí, pak jsem ho věnovala příteli a koupila si Nokii 2600..

Hykam

Jo měl jsem Dancal vyjímečný byl v tom, že po 2 letech přišla policie že bylo někde ukradeno větší množstvi těchto tel a že tenhle patří mezi ně 🙂, ale je fakt že po roce byl dobrý tak na podložení nohy u stolu 🙂

Ella

jo, jo… Bosh 509, velikost cihly s anténou a stejně tak těžký :D výjimečný nebyl v ničem… byl to otcův starý telefon a tak jsem ho v deseti dostala já, kdyby se něco dělo…

RomanP

V roce 2000 jsem si koupil prvního fóna Alcatel Ease z důvodu že fungoval i na AAA baterie, když došla šťáva v baterii standardní dal jsem tam 3 alkalické baterie a dalo se ještě tak 2 hodiny volat.

rosinka

Byla to Motorola v roce 1997a v té době byla pro mne vynikající po všech stránkách. Ovšem v ničem nebyla lepší proti těm dnešním. Já jsem celkem dost na tyto věcičky od začátku ujetá, mám je ráda. Dneska jsem spokojená s IPhone 4. 😉

fablen

telefon to byl velký – Nokia, pamatuji si hlavně na tu funkční – nefunkční síť (síť TIP snad ??). Dovolat se dalo jenom někdy a hrozně v tom šumělo. Často mě volaný vůbec neslyšel.