Zlatý

Pamatujete si jak to bylo před třiceti léty ?

tak si zkuste malý testík:
http://zena.centrum.cz/…
Doplňuji:
Pamatuji si tu dobu velmi dobře, ale i tak jsem nebyl bez chyby.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odhalili ma, naozaj som v tej dobe žila

Další odpovědi:

Stříbrný

Aby ne. Všechno O.K., až na toho Puškina. Ten mi to pohnojil v šedesátých létech na učňáku a teď už zase.

Zlatý

16 ze 16 ;-)

Zlatý

Většinou jsem věděla, něco jsem správně tipla, asi to nějak utkvělo v podvědomí. Nevěděla jsem, co bylo napsané na cigaretách, kupodivu jsem zjistila, že vlastně nevím, co je zkratka ROH a odkud se braly céčka. :-))
Na poslední spartakiádě v roce 85 jsem cvičila na Strahově za mladší žákyně a bylo mi líto, že to pak zrušili. Mám na to jen samé hezké vzpomínky.

Zlatý

14 ze 16,testík tu už byl a co jsem tehdy odpověděla špatně bylo dnes dobře a obráceně.
V době Spartakiády mě bylo asi devět,vesele jsme v tělocviku trénovali,místo abychom jezdili na plavecký bazén,kam jsme začali jezdit o rok později a kde mě naše instruktorka plavání nenaučila zhola nic,jen z ní mít panickou hrůzu,protože mi neustále vyhrožovala,že mě nechá uprostřed bazénu bez vesty,abych se ke kraji dostala jak chci.
To léto po tomhle plaveckém fiasku jsem se pak naučila plavat sama.

Zlatý

jo jo to už jsem chodila na rande a ségra pila pívo o stošest a to ještě nebyla plnoletá :DD

Bronzový

Test byl velmi zajímavý a nostalgický, výsledkem se ale chlubit nebudu - leda tak druhým pokusem :-)). Nějaká chybka tam prostě byla.

Stříbrný

Myslím že už tu byl.
Vzhledem k tomu že dobrý :)

Zlatý

14 ze 16 :).
Nekouřila jsem, tak mě zradila otázka o Spartách a tehdejší hudební pořady v TV šly také mimo mě, krom Esa :)

Už jsme odpovídali na totéž před 10 dny, viz odkaz:
Ani napodruhé to jiné nebude.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ retro-test

Diskuze k otázce

Stříbrný

johana 56

Potvrdili mi,že to byly staré,dobré,zlaté časy.

anonym

Všechno jsem si pamatovala,i onen slavný souboj škol v Puškinově památníku,který ale byl už mnohem a mnohem dříve.To musím vědět,protože ne celý,ale větší část dopisu Taťány Oněginovi dám ještě dnes.

Zlatý

briketka10

kapko já taky cvičila na Strahově za mladší žákyně, ale nebylo to v 85, ale v 75 a jak jsme na to byly se ségrou a s holkama pyšný jó my vidlačky od Pardubic to bylo něco a v Praze zadara v Metru no i tramvaje všechno to bylo žůžo :D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.