Avatar uživatele
Natee

Pamatujete si, jak moc se při přechodu ze základky na SŠ zhoršili vaše známky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

V podstatě se nijak nezměnily.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mě se známky zlepšily,měli jsme učitele,kteří byli schopni látku lépe vysvětlit,u mě to byla matematika a chemie.Z matiky jsem na základce měla horší trojku,skoro čtverku a na učňáku jedničky a dvojky,v chemii to bylo to samé,a látka se v podstatě opakovala tatáž jako na ZŠ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

tento rok jsem přestoupil, asi tak o stupeň, někde i o dva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Mi se zlepšily, gympl byl pro mě lehčí než základka, ale vše je to o kolektivu. Pokud tam člověk chodí rád, tak se líp učí. Ale nezoufej, poraď se o tom s rodiči nebo s některým dobrým učitelem, je třeba najít důvod, proč se známky horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

u mě je ta škála poněkud rozsáhlá – od jednoho až tří stupňů..například v češtině jsem se zhoršila o stupeň (z 1 na 2), ale například v matematice nebo dějepisu to bylo o dva nebo tři stupně (z jedniček a dvojek na trojky a čtyřky..). Známky jako na základce jsem poté na střední už nikdy neměla, ale to je podle mého dost pochopitelné..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ven.cik

Max o stupen…Ale zas u většiny známek…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

U mě se z prospěch naopak rapidně zlepsil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

U mě se teda všechny známky zlepšily, ale jak postupně nadšení ze studia upadalo a dobří učitelé byli vyhazováni, vrátilo se to nazpátek do lepšího průměru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já si našla v druháku první lásku a další dva roky jsme spolu chodili a já měla skoro všechno za 3 – 4, protože jsem se neučila a místo učení drandila. Ale maturitní otázky jsem našprtala o svaťáku mimo účetnictví, to jsem nestihla, takže maturita vše za 2, účto za 3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nezhoršily se.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek