Bronzový

Pamatujete si, jak moc se při přechodu ze základky na SŠ zhoršili vaše známky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V podstatě se nijak nezměnily.

Další odpovědi:

Zlatý

Mě se známky zlepšily,měli jsme učitele,kteří byli schopni látku lépe vysvětlit,u mě to byla matematika a chemie.Z matiky jsem na základce měla horší trojku,skoro čtverku a na učňáku jedničky a dvojky,v chemii to bylo to samé,a látka se v podstatě opakovala tatáž jako na ZŠ.

Stříbrný

tento rok jsem přestoupil, asi tak o stupeň, někde i o dva

Zlatý

Mi se zlepšily, gympl byl pro mě lehčí než základka, ale vše je to o kolektivu. Pokud tam člověk chodí rád, tak se líp učí. Ale nezoufej, poraď se o tom s rodiči nebo s některým dobrým učitelem, je třeba najít důvod, proč se známky horší.

Pokročilý

u mě je ta škála poněkud rozsáhlá - od jednoho až tří stupňů..například v češtině jsem se zhoršila o stupeň (z 1 na 2), ale například v matematice nebo dějepisu to bylo o dva nebo tři stupně (z jedniček a dvojek na trojky a čtyřky..). Známky jako na základce jsem poté na střední už nikdy neměla, ale to je podle mého dost pochopitelné..

Pokročilý

Max o stupen...Ale zas u většiny známek...:D

Bronzový

U mě se z prospěch naopak rapidně zlepsil.

Pokročilý

U mě se teda všechny známky zlepšily, ale jak postupně nadšení ze studia upadalo a dobří učitelé byli vyhazováni, vrátilo se to nazpátek do lepšího průměru...

Stříbrný

Já si našla v druháku první lásku a další dva roky jsme spolu chodili a já měla skoro všechno za 3 - 4, protože jsem se neučila a místo učení drandila. Ale maturitní otázky jsem našprtala o svaťáku mimo účetnictví, to jsem nestihla, takže maturita vše za 2, účto za 3

Zlatý

Nezhoršily se.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.