Drap

Pamatujete si české královny ?

Zkuste si malý test:
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2013/04/1­2/test-znate-ceske-kralovny/#utm_sou­rce=atlasHP&ut­m_medium=dyna­micleadbox&ut­m_term=positi­on-9

Nejlepší odpověď
briketka10

prý bída :(
Doplňuji:
střílela jsem od oka a mám požádat svého
potomka o rozšíření vědomostí tak nějak to
tam bylo napsaný :)

Další odpovědi
quentos

špatné to prý není, ale je co zlepšovat… nebyl jsem na historii nijakej kadet

anonym

Přečetla jsem si,že dějiny jsou matkou moudrosti.3 chy­by,něco jsem věděla,něco střílela.

cochee

Nepamatuju. Je to informace irelevantní pro moji existenci i pro moji zábavnou činnost, v případě potřeby nalistuju encyklopedie – ať už papírové nebo virtuální.