terry

Pamatujete někdo, že by na Velikonoce (týden před) byla taková zima a sníh?

Já si vzpomínám i na 1.května , ale to jen poletovalo pár sněh.vloček
Doplňuji:
kri kri / anonym = snih byl, ale na horach. Pole uz byly bez snehu a rostly mlade koprivy do nadivky. Ted abys pro mne poslal Marusku.

Nejlepší odpověď
beer

Nepamatuje nikdo. Už z prostého důvodu, že konkrétně teploty v tomto období překonávají i staleté rekordy:
http://www.in-pocasi.cz/clan­ky/vyznacne/te­plotni-rekordy-14.11.2010/
Jistě, podobné počasí se sněhem jako loni bylo již za mého dětství, letošní průběh je ale mimořádný.
Doplňuji:
A ještě něco čerstvějšího:
http://brnensky­.denik.cz/z-regionu/nejchlad­nejsi-24-brezen-mraz-prekonal-teplotni-rekordy-20130324.html

Další odpovědi
Sůwa

Když to budu brát podle kopřiv do velikonoční nádivky, tak už se to stalo. Letos je ani nebudu hledat 🙂

anonym

Ako ľudia máme krátku pamäť.
Vlani bolo to isté:

http://aktual­ne.centrum.cz/te­ma/velikonoce_696/snih_­50/

mojitek

to si nepamatuju,ale loni v dubnu už jsem se potil na dece u Vltavy…

Lily98

Já vím, je to neuvěřitelné. Nemám ráda sníh, a letos je ho vážně hodně. Nakoupila jsem si jarní šaty… No asi musím ještě počkat. Haha

Drap

Zase tolik to z dlouhodobého průměru nevybočuje. Letos se taky sešla dlouhá zima s poměrně časným termínem Velikonoc.

pusinka50

A co ten vítr k tomu, studenej a naprosto šílenej, fujtajbl:-)

SteimlX

Pamatuju si několikery velikonoce na sněhu, respektive sněhové břečce a dokonce i jednou sněžení v červnu
Ale bližší data nevím… ale určitě to není déle jak 13 let

Conchus

Jasně. Já jsem jednou zapadl do něhu v červenci
Doplňuji:
omlouvám se do sněhu