ptáč

Pamatujete někdo na pěkné počasí dne 25.02.1989? Co jste dělali?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ráno jsem vstával a večer šel spát.

Další odpovědi
NikkiHeat

Tvl, já si nepamatuju ani kam jsem si odpoledne položil zuby, natož pak den před dvacetipěti lety…

alexandra

Zajímavá otázka,když si nevzpomenu co jsem dělala před pár dny.Ale podle datumu to byla sobota,a můj syn měl páté narozeniny,tak jsem asi upekla dort a slavili jsme.

led

Je to možno divné, ale pracovala som v prospech socialistickej vlasti, žila tak ako milióny občanov tejto republiky, ktorí dnes popierajú, že takto, ako ja, žili aj oni. Niektorí v tento deň oddychovali, ale niektorí, tak ako i dnes, pracovali aj cez dni pracovného pokoja, voľna i štátne sviatky. Ale kde som bola vtedy? To sa radšej opýtajte, kde som bola v 50–60-tych rokoch, to si skôr pamätám, než čerstvú minulosť…

anonym

Také si už nepamatuji co jsem dělal, ale jestliže – alexandra – píše, že byla sobota, tak jsme byli u mých rodičů a slavili matčiny narozeniny (narozena 27.2. ,ale jezdili jsme tam vždycky na víkend okolo tohoto datumu).

kelley

Sobota ? Tak to jsme měli nejspíš zkoušku s kapelou na Vysočině 🙂