ten který je

Pamatujete na vaší první otázku?

Pamatujete na vaší první otázku zde na otázkách a odpovědích?Pomohla vám odpověd či nikoliv?

Nejlepší odpověď
anonym

ano pamatuji,a hodně mi pomohla

Další odpovědi
BEAES

Nepamatuji, ale nebyl problém se podívat…

quentos

jasně, i kdyby ne, mám ji v profilu :{)>

byla spíš na takový filozofický úrovni. O ženách. Odpovědi pomohly hlavně psychicky.

Mousinek

Ano pamatuju. Ptala sem se proč existuje život a stejně sem to zatim nepochopila :(

vecernice

Pamatuju,byla to náhoda a tím jsem zjistila,ani už nevím jak,že nějaké odpovědi existují.Odpovědˇ mi pomohla,nebo spíš mému známému.

hanulka11

mám dojem ,že to bylo o penězích a nic jsem se nedozvěděla
Doplňuji:
měla jsem pravdu …ptala jsem se proč se platidlům říká peníze . Odpoví někdo jinak?

anonym

Jasan, tady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-si-podat-seznamovaci-inzerat

a řídím se odpovědí radulin01.

Zdroj: Když nejsi schopnej seznámit se normálně,tak se na to vyser úplně.