Drap

Pamatujete ještě kdy Čechy a Slovensko bylo Československo ? A jak to dopadlo ?

Přikládám slovenské hodnocení, ale v tady je to vlastně téměř to samé
Určitě stojí za shlednutí:
http://letecka­posta.cz/420362425
Doplňuji:
Taky mi to zdvihá tlak a vyvolává zažívací potíže. Bohužel, to je realita.

Nejlepší odpověď
suaeda

„Naozaj je to na oboch stranách hraníc podobné.“ Náš společný problém je, že nás vedou lidi, kteří se naučili za bývalého režimu „získávat majetek“ jinak. A za posledních 20 let si k tomu vhodně upravili zákony. Mám jedinnou naději, že mladá generace se snad poučí a bude to mít lepší. Nám starším se bude zvedat tlak čím dál tím víc až v nás něco rupne. Výhodou je, že ubydou darmožrouti penzisté.

Další odpovědi
anonym

K vůli Tobě mi vyskočil TK 200/100 ! Už nikdy tady nedávej takové věci!

led

Pekná spomienka na:
„Staré štruktúry vás budú strašiť… bude nezamestnanosť, znížená životná úroveň… To sa nestane, to nejde“ slová Veľkého vizionára VH
a denšná skutočnosť? Kde sa podeli sľuby?