vyskoun

palubní počítač v Peugeot 406

peugeot 406 break r.v.1999 obsah 2.0 hdi 80kw po facelitu má tento typ palubní pc? páčka pod volantem je pouze na stěrače a pod ní na rádio. Je možné že není pc zapojeno pokud tam je? popřípadě je možno zprovoznit?

Odpovědi
anonym

Palubní počítač si nepředstavuj jako „PC“…
😉
Jde o zařízení, které ti na displeji ukazuje např. průměrnou spotřebu trasy (a celkově), dojezd na aktuální obsah nádrže při aktuální spotřebě, průměrnou rychlost trasy (a celkově), počet najetých km trasy (a celkově), teplotu…
Takže pokud tam nemáš ´nevyužitý´ displej, je počítač zapojen (a nebo tam není).
Zobrazované hodnoty by se měly přepínat zmáčknutím konce pravé páčky (tam, co jsou stěrače).

Michálek1245

Dobrý den, doporučuji mrknout na oficiální manuál. Ale skoro bych řekl, že tenhle model palubní počítač neměl vůbec. Ono dneska už to je vlastně dost staré auto. Doporučuji nechat si dovézt z Německa něco nového a pak přes překlad aut do češtiny u https://www.ces­tinadoaut.cz/ nechat přeložit mechaniky. :) Nebo si koupit něco českého, to už je samozřejmě na vás, kterou cestou půjdete. :)