polarka.51

palubní počítač nebo navigace z handsfree a radiem do auta toyota tundra

navigace z handsfree a radiem do auta toyota tundra
Doplňuji:
scháním navigaci do toyoty tundry

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chcete navigaci za dobrou cenu tak si na ni najeďte napsal jsem ji do zdroje

Zdroj: www.mall.cz/gps-navigace/garmin-nuevi-765t-lifetime?v=417505

Další odpovědi
Dala-i-Lama

Palubni pocitac pocita spotrebu paliva prumernou, aktualni popripade dojezd kolik zbejva KM,. to ti zadna navigace nespocita. Jinak Navigace a vse kolem nich se stala mim konickem a zodpovedne ti mohu rict Navigace je primarne urcena k navigovani ostatni funkce jsou jen komercni tahak pro lidi kteri se rozhoduji pro urcitej model,. handsfree v navigaci je a bude vzdi nedokonale ponevads vas hlas v aute je sniman miniaturni mikrofonkem dirkou v navigaci ktera nikdy k dotycnemu s kterym hovorite nedonese zvuk tak dobre jako je tomu u handsfree sad za ucho ci Parrot jako tezka handsfree sada do auta,. stejne tak je tomu i u dalsich funkci v navigacnich skatulkach jako je DVB-T za jizdy nepouzitelne a FM-transmitter ktery pri jizde po meste lupe v repracich ponevads je rusen. Zkratka Pokud chci handsfree tak jedine elektroniku pro tuto zalezitost stvorenou. Nikoliv vsechno v jednom a poradne nic.