bolak

Pálí víc záda poškrábaná laminátem nebo skelnou vatou?

🙂 konec roku se kvapem blíží a v práci už nám vrcholí boj o titul v kanadském žertování. Proto potřebuju mít eso v rukávu.

Nejlepší odpověď
Pájo

Sklolaminát a stará skelná vata výjdou tak na stejno.
Nové skelné vaty už tak nekoušou. Čedičové už vůbec.

Další odpovědi
briketka10

už chci dotyčného/nou vidět,po vatě by se mohli opupínkovat..la­minát je deska to si neumím představit??jestli ho nastrouháš??

Drap

jakým laminátem ?

Pájo

Ale nevím, jestli je vůbec humorné zadřít někomu / si do kůže fragmenty skelných vláken…(?!)

bolak

Drap: Takovým tím lesklým, bílým, co se používá na lodě a na záplatování děr v nich.