helpmelidi

Pálení při čurání

Už mě asi týden bolí když čurám. Máma byla za doktorkou s močí (je mi 14) jestli to zánět moč. měchýře. Ale prý že né. Furt mě to bolí ale k doktorovi se mi nechce. Nemáte někdo podobnou zkušenost?
P.S-taky mě před týdnem (asi) bolelo břicho. Celý týden. Někdy nahoře, někdy v podbříšku. Nevím jestli to stím nějak souvisí

Odpovědi
Alesh

Jsi normální? 🙂

Týden bych to nevydržel, druhý den bych byl u doktora, nejsem masochista jako ty! Dojdi si k doktorovi.

huxa

Nemohlo by to mít dočinění s něčím ohledně menstruace? :) zkus navštívit gynekologa

kick882

ježiš… Neber svoje tělo jako stroj… Ptáš se tu lidí a přitom takové bolesti můžou být z mnoha příčin… Běž si prostě za doktorem… Tady ti nikdo pořádně neřekne co ti je…