Avatar uživatele
Jojka

Pálení očí

V poslední době mě strašně pálí oči – hlavně, když čtu, koukám na PC atd. Nosím brýle i přesto mě oči pálí a slzí. Nevím, co s tím. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5047 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak to bude chtít nějaké kapky. Pokud máte i zároveň pocit,že hůř vidíte,tak navštivte očaře,třeba se Vám zrak zhoršil. Mě taky oči bolely a hrozně jsem slzela,docela dlouho trvalo,než jsem zašla k lékaři a ten zjistil,že špatně vidím a jak se oči tím pádem více namáhaly,tak pak docházelo ke zmíněným problémům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Brýle už budou asi slabé-poslechněte kropitko a zajděte k očnímu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kočíčí

Mohou se ucpávat slzné kanálky,to způsobuje právě to slzení,bude to chtít určitě zajít k očnímu a silnější brýle.Mám stejný problém,ale ještě jsem na očním nebyla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den.Neodkládejte návštěvu u očního lékaře.Napřed jsou potřeba správné brýle a teprve pak to ostatní.Bude se jednat pravděpodobně o syndrom suchého oka,kterým trpí hodně lidí,zvláště těch,kteří tráví hodně času u počítače nebo u televizoru.V lé­kárně dostanete bez předpisu koupit umělé slzy nebo oční kapky v několika druzích.Ale pozor na VISINE kapky.Všechny druhy oči vysušují.Dobré skušenosti mám s kapkami Lacrisyn nebo Tears Naturale II od Firmy Alcon.Suché oko nadměrně slzí protože není dostatečně mazané,nebo mají oční slzy špatné složení.

Zdroj: vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Blanica

také jsem problém zpočátku podceňovala do té doby,než mi u pravidelné kontroly v ordinaci očního lékaře řekli o " syndromu suchého oka".Doktor mi doporučil Ocutein sensitive.Teď si kapu, už po několika minutách se mi uleví a já funguju u počítače dále v pohodě.

před 3517 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hezky_kolac

Já jsem dostala od mamky Ocutein Brilant oční výživu s kapkama Sensitive, ty používám při pálení očí, ale preventivně užívám i výživu přímo na oči a musím říct, že pálení očí mi částečně zmizelo a cítím se líp.

před 3773 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek