led

Palčeky pred a po doplnení odpovede.

Stáva sa v príspevkoch, že otázka/odpoveď je doplnená. Niekedy ale doplnenie odpovede nie je vždy v priamej súvislosti s otázkou a občas pôvodnú odpoveď výrazne zmení.
Otázka:
Dajú sa rozlíšiť palčeky pred doplnením a po doplnení odpovede?
Otázka sa mi síce nezdá zábavná, ale neviem, do ktore kategórie by som ju mala dať.

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že se to nedá odlišit. Určitě by bylo ale zajímávé vědět to.

Další odpovědi
www

Nedají.
Doplňuji:
Sice by to šlo udělat, ale poněvadž
provozovatel(é) těchto stránek nezvládají
ani důležitější věci, těžko to půjde i v
budoucnu 😁.

IK

Nezdá se mi, že se doplněním otázky příliš změní zda mne zajímá nebo by byla zajímavá pro ostatní.
Opalcované otázky hledám ve svém profilu a k některým se také nevracím i když jsou zajímavé.

annas

Led, naprosto s Vámi souhlasím. Bylo by to určitě správné. Několikrát jsem se přesvědčila, že někdo udělí palec v dobré víře, že je odpověď správná, ale po doplnění s ní nesouhlasí. Dá se pak využít i jinak …

led

Presne o to mi ide