Avatar uživatele
Miroslavst

Palce k odpovědím.

Proč autor otázky alespoň nepoděkuje za odpověď tím, že by dal(a) palec.
Myslím, že by to byla slušnost.
Vím, že někteří palce dávají, ale mohlo by jich být více. Jak říkám, alespoň ze slušnosti.
Doplňuji:
To michal: Nemyslím ke špatné odpovědi, ale pokud mě odpověď uspokojí-tedy toho kdo pokládá otázku, měl, tedy mohl by dát palec.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, HerbiG před 5159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sandy

Já dávám palec nahoru, vždy když je mi odpoveď „užitečná“, tak je to taky označeno a má to být účel tohoto hodnocení. Palce dolů dávám málokdy, vlastně jen tehdy, když je mi odopvěď slušně řečeno na dvě věci…Jinak u ostatních otázek hodnotím odpovědi málokdy, jen když mě skutečně zaujmou.
Dost uživatelů tady taky tvrdí, že jim o body vůbec nejde a potom se rozčilují při sebemenší zmínce na toto téma…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

já palce nahoru dávám a hodně často. I s poděkováním v otázce a i tobě jsem ho dnes dala protože jsi mě velmi dobře poradil.jinak co se týče palce dolů ty já nedávam miroslave protože se mi to nelíbí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HerbiG

jn,ja davam kazdymu,kdo mi dobre odpovi …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Já bych dala palec k odpovědi, ale bohužel už mám dnes vyčerpaný limit, tak ti dám paleček zítra:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To snad se slušností nemá nic společného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Palec k hloupé,špat­né,nebo zavádějící odpovědi,jen ze slušnosti?To není ani slušnost.Máte dobré jméno.Taky chcete palec?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek