anetadela1

Palce dolů.........­...........

Dá se nějak zjistit, kdo dává každýmu palce dolů? Přijde mi, že v poslední době, ať se kouknu na jakoukoliv otázku,tak mají skoro všechny odpovědi palce dolů…Lze tomu zabránit?Zdá se mi že to dělá jeden člověk, protože ikdyž je odpvěď dobrá, tak má palec dolů…

Nejlepší odpověď
annas

Také se mně to nelíbí. Psala jsem provozovateli, co se často děje s hodnocením odpovědí. Máme hlásit, když objevíme, že někdo udělí červený palec za správnou odpověď. Budou sledovat a pak sdělí závěr. Mezi odpovídajícími existuje zřejmě zášť.

Další odpovědi
standa

Určitě se to dá zjistit, ale nejspíš se budete muset obrátit na provozovatele serveru a nejlépe asi na mail info@odpovedi.cz.

Podle mého názoru se žádný 100% ´spravedlivý´ systém nedá vymyslet. Vždy bude existovat nějaké procento ´škůdců´. Je na provozovateli serveru, aby zvážil jak co nejefektivnějším způsobem eliminovat tyto nežádoucí momenty…

panenka

musíš se obrátit na provozovatele odpovědí

Haníí

Myslím,že to někdo dělá jen tak,ze srandy,nebo z nudy.