Padla už zde otázka na kterou "nebyl " odkaz ?!

Doplňuji:
Bohemiko, máš palec, tak buď s ticha!Zrovna Tebe jsem se neptal!

Nejlepší odpověď
bolak

ano

pár jich tu bude ;)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nezodpoveze­ne

Další odpovědi
Drap

určitě ano

Naštěstí je pořád spoustu věcí mezi nebem a zemí, na které ani místní mistři odkazů nenajdou příslušný odkaz. Někteří se to snaží kompenzovat tím, že vloží alespoň odkaz, který s danou otázkou nesovisí.

anonym

určitě ano

Opět zbytečná rádoby provokativní otázka vztahující se k samotnému fungování
a chodu Odpovědí. Co ti není jasné nebo nechápeš?
Doplňuji:
Tebe prostě baví stále na tomto serveru vyvolávat zášť mezi jednotlivými uživateli. Vskutku bohulibá činnost! Nic jiného neumíš? Pokus se odpovědět někdy na jinou otázku než na anketní, aktualitu nebo zábavu, na jinou než chatovací a zkus i takovou otázku položit. BAN s tebou! :D

www

ano

Doplňuji:
Ne vše se najde na netu, také dost lidí odpovídá z hlavy.

štamgast

určitě ano

.

KlárkaT

určitě ano

Některé se sice opakují, ale dost je jich originálních.

kobranek

určitě ano

bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=XF1oM0_­J7Eg

hanulka11

nyní ta tvoje

www

Ano, také tato otázka tam patří. Samozřejmě co budete vařit, jak se máte, prší u vás ap., jenže to nepovažuji za plnohodnotné otázky, spíše je to chat.

anonym

Ještě všichni zainteresovaní neodpověděli. Tak nedělej závěry.