Kryšpín

Když pan mistopředseda vlády Babiš rozdává 52 milionů, kdo má šanci něco získat a z jakého fondu je to čerpáno?

Pan mistopředseda vlády Babiš rozdává 52 milionů, kdo má šanci něco získat a z jakého fondu je to čerpáno

Původní neotázka
Padesát dva milionů

Nejlepší odpověď
Drap

Oznámil, že to věnuje na charitu. Nemáš šanci.
Žádný fond. Nejsou to státní peníze, ale soukromý majetek Babiše.

Další odpovědi
marci1

Těmito penězi bude přispívat na dobročinné účely. První milion dostala malá nemocná Nina.
http://moneymag­.cz/aktuality/7676-babis-rozdava-52-milionu-prvni-milion-obdrzela-mala-nina