padání vlasů

Poradil by mi někdo? Padají mi strašně vlasy, už jsem zkusila šampony a kopřivy, ale nic nepomáhá. Nevite někdo nějakou osvědčenou radu? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

tak to bohužel chtěla jsem poradit ty kopřivy,opravdu hodně pomáhají, jinak doporučuji návštevu kožního lékaře

Pokročilý

Doporučil bych se zeptat kadeřnice jestli neví o nějakých vyživujících kapslí, přítelkyni jedny takové doporučil a pomohlo to. Také záleží jestli jste nebyla často vystavována např. rentgenovému záření, protože i to ovlivňuje zdraví vlasů. Ale také stres a životospráva. Ale pro posílení se doporučují tablety Panthenol, které se prodává v lékárně. Je u něj i návod jak a kdy tablety užívat.

Bronzový

Mě začaly padat vlasy pár měsíců po porodu a byl to děs. Po poradě s kadeřnicí jsme vlasy odlehčili - prostříhali (já je měla hodně dlouhý) a pak jsem používala speciální tonikum na padání vlasů Londa – Scalp Equalizer Energy Tonic + a to bylo podle mě zásadní jsem začala užívat SELENZINK PLUS

zdravím, mě hodně pomohlo užívání kapslí METHIONINI, ale změna se projeví až tak za 3 měsíce užívání, než to tělu dojde :o)) K dostání v lékárně.

No mě po porodu taky padali vlasy,zlepšilo se to vitamínama(BIOSIL plus - se zinkem a pantothenanem vápenatým + minerální látky)moc to pomáhá http://www.lekarna.cz/…

Zdroj: http://www.lekarna.cz/biosil-p lus-tbl-60/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.