Padající vlasy u dítěte

Mojí devítileté dceři při česání neustále padají chuchvalce vlasů.Má je dlouhé zhruba na ramena,pravidelně jí zastříhávám konečky.Jaký šampon a nebo jakou kosmetiku používat pro takovou slečnu?

Odpovědi
iwetax

A co zkusit nějak zkvalitnit stravu (jíst hodně ovoce, ořechů, luštěnin)? Nebo kusit nějaký doplněk stravy z lékárny.

Salio

Ano,zpestření stravy by mělo pomoci.Mé dceři padaly vlasy ,také je měla dlouhé,tak jsem ji objednala ke kadeřnici,aby ji ostříhala a vlasy padaly stále,ale v menší míře.

Katrine

Kadeřnice mi poradila koupit si doplněk stravy kde bude vitamín B12,tento vitamín je možno nechat si píchat i u lékaře ,ale je praktičtější a pro dceru i méně stresující brát ho ve formě tabletek ,než chodit na injekce.Jinak co se kosmetiky týče je výborná maska na vlasy Wonder(obsahuje výtažky z býčích žláz)uzdraví vlasy a hlavně přestanou padat.